KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13385464
nr 1338 5464
Inger Gullers Schöllin
(f. 1934), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Inger Gullers Schöllin, monogramsignerade. Olja på pannå, 11x11 cm
Inger Gullers Schöllin, svensk konstnär född 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:16:11
24/7 03:46:25
400 kr
27/7 19:11:11
Inger Gullers Schöllin
Läs mer om Inger Gullers Schöllin